căutare locurile vacante și reluarea la cerere "Tehnician productie (venit net intre 3.500 - 5.000 lei)" în oraș Timisoara

0
Operator Productie

lajumate.ro Timisoara

Angajam in cadarul companiei pertenere care activeaza in domeniul injectiilor de mase plastice de peste 12 ani. Munca este usoara, iar colectivul placut. Detalii la 0738 018 339. CERINTE: - Disponibilitatea de a lucra in trei schimburi; - Studii medii; - Capacitate de organizare; - Dexteritate manuala si atentie la detalii; - Seriozitate si responsabilitate; - Rabdare si rigoare. BENEFICII: - Pachet salarial motivant, (SALARIUL DE INCADRARE: 2650 RON BRUT); - MARIRE SALARIALA DUPA 3 LUNI, in functie de performante; - Tichete de masa in valoare de 15 ron/zi; - BONUS LUNAR DE 300 RON BRUT (in functie de prezenta, calitatea muncii si performanta); - Spor de noapte: 25%; - Ore suplimentare platite dublu; - Prima anuala; - Prima de Craciun; - Prima de Paste; - Posibilitati de promovare+ calificare profesionala; - Loc de munca stabil, contract pe durata nedeterminata; - Munca usoara si colegi pozitivi (chiar asa e);

15.07|13:03

0
Asistent / asistenta de producție în Germania

Va căutăm ca asistent / asistenta de producție în Germania (m/w/d) Sarcinile dumneavoastra: • Productie de carne si mezeluri diverse • Transportul produselor noastre în incinta sălilor de producție • Controlul postărilor în SAP • Supravegherea mașinilor / sistemelor, dacă este necesar, oprirea în caz de probleme / situații de urgență • Căutarea independentă și corectarea defectelor de la instalații și mașini după instrucțiuni prealabile • Respectarea standardelor de calitate Profilul dumneavoastra: • Punctualitate, constinciozitate , flexibilitate • Nu este necesară nici o calificare speciala • Se lucreaza in schimburi ( schimb de dimineata si schimb de dupamasa in schimbare săptămânală) • Munca in echipa si dorinta de a invata • Flexibilitate, rezistenta și responsabilitate personal • Vorbitul limbei germane cel putin la nivelul cursului B2 Oferta noastră: • Un loc de muncă sigur și permanent • O comportare onestă, deschisă și respectuoasă • Plata comform tarifului stabilit in contractul de munca • sanse bune de preluare • bonus de vacanță și de crăciun • Plata suplimentara pentru duminica, sarbatori si schimbul de noapte • o îngrijire personală de către persoana de contact Asteptam sa ne incintati cu talentul dumneavoastra! In caz ca oferta noastra de lucru va trezit interesul , prezentativa direct la noi. Ne bucuram sa ne cunoastem! PMZ S.R.L. Domnul Sven Gabert Strada Paris 2 A 300003 Timisoura Tel: +40 771 197559 Mail: job@pmz-srl.ro

23.05|10:40

0
Tehnician Service

Firma Custom Production Europe Srl producatoare de echipamente fiscale isi mareste echipa! Cautam tehnician service pentru aparatele de marcat fiscale pentru punctul nostru de lucru din Timisoara, cu sau fara experienta. Oferim cursuri de instruire, sansa de a face parte dintr-o echipa tanara, dinamica si motivata, bonuri de masa si salar atractiv. Asteptam CV-urile dumneavoastra la adresa de mail: m.ursulescu@customproduction.ro

12.07|11:22

0
Tehnician gsm - SC PESline SRL

lajumate.ro 4500 Timisoara

Responsabilitati:  Constatarea defectiunilor aparatelor intrate in service Repararea si testarea acestora inainte de a fi predate catre client Aparate vizate: -telefoane mobile -tablete -laptop-uri Cerinte: Absolvire liceu Seriozitate Punctualitate Se cere o experienta de minim 1 an in domeniu, timp in care s-au efectuat: Reparatii hardware nivel mediu spre avansat(inlocuire display, touchscreen, conector incarcare, amplificator semnal, integrat incarcare, alimentare etc) Reparatii software nivel mediu apre avansat (decodari, resoftari, instalare aplicatii, instalare Windows, MacOs, programe etc) Beneficii: Salariu motivant negociabil in functie de aptitudinile candidatului cuprins intre 2000-4500 lei. Contract de munca  Mediu de lucru placut.

13.06|01:11

0
Muncitor Productie Mobila Tapitata calificat si necalificat

lajumate.ro 2200 Timisoara

Producator Saltele si Tapiterie cautam : muncitor lucrator Saltele si paturi pentru fabrica noastra din Timisoara 2200-3000 NET Ce oferim : Pachet salarial atractiv Echipa tanara Program de lucru de 8 ore sau part time Stabilitate Cautam persoane serioase, care sa isi doreasca sa isi dezvolte o cariera in domeniul mobilierului tapitat sau saltelelor.

10.07|19:44

0
Angajam Tehnician retele de telecomunicatii

lajumate.ro 2350 Timisoara

Angajam Tehnician retele de telecomunicatii: - Salariul: 2350 lei net / 8 ore - Transport pana la locul de munca - Firma se afla in Timisoara Tel. 0720 274 776

31.05|10:48

0
Tehnician/instalator city business centre

Titulatura postului: tehnician/instalator tehnico - sanitar Pozitia superioara ierarhic: Center Manager Departamentul: Facility Management Locatia: City Business Centre Rol: Asigura si dezvolta o buna comunicare intre chirisi , firmele subcontractante si administratia cladirii, pune in aplicare politica firmei: orientarea catre client. Responsabilitati si sarcini: - cunoasterea modului de functionare a instalatiilor; - verificarea in teren, zilnic, sau ori de cate ori este nevoie, a functionarii corespunzatoare a tuturor instalatiilor ; - intretinerea echipamentelor si instalatiilor conform anexelor de intretinere preventiva; - semnalarea defectiunilor constatate superiorilor, in cel mai scurt timp posibil; - remedierea in limitele competentei a defectiunilor constatate la solicitarea superiorului ierarhic; - efectuarea si/sau participarea la testele de functionare a instalatiilor la care se impun conform normativelor si standardelor in vigoare efectuarea de testari periodice; - insotirea si supravegherea firmelor subcontractante la revizii, interventii si reparatii; - monitorizarea echipamentelor si instalatiilor zilnic in teren si cu ajutorul sistemului BMS ( Building Management System ); - intocmirea unui raport zilnic de activitate; - respectarea regulamentului de ordine interioara; - orice alta activitate care poate fi in concordanta cu pregatirea profesionala si este solicitata de superiorul ierarhic. Indicatori de performanata: termenul de solutionare al reclamatiilor , opretaivitate la solicitarile superiorului, solicitudine si amabilitate in relatia cu chiriasii. Educatie: calificare de specialitate Experienta: experienta in domeniu minim 3 ani Cunostinte obligatorii: functionarea instalatiilor apa canal si HVAC. Altele: - disponibilitate de adaptare a programului de lucru la cerintele postului; - nivel ridicat al angajamentului si orientare catre lucrul in echipa; - spirit de observatie si gospodaresc

13.06|20:11

Istoria cererilor dvs

Data adăugată

Legate de întrebări