căutare locurile vacante și reluarea la cerere "Receptionera" în oraș Bucuresti

0
Receptionera

lajumate.ro 2080 Bucuresti

Club Oxygen bowling biliard angajeaza receptionera. CV-ul se depune la receptia clubului in Sun Plaza Mall etaj 1 (statia de metrou Piata Sudului) sau pe mail la angajari@oxygen.com.ro

08.10|23:09

0
Receptionera Academia de Arte "Marina Capatina"

lajumate.ro 2000 Bucuresti

Responsabilitati: - intampinarea si indrumarea elevilor catre atelierele/salile de curs la care sunt inscrisi - preluarea apelurilor telefonice si solutionarea cererilor primite din partea clientilor - furnizarea cu amabilitate a informatiilor solicitate - incasarea contravalorii serviciilor oferite clientilor - incasarea contravalorii materialelor de arta vandute - gestionarea activitatii administrative din receptie: corespondenta, programari, etc. - intocmirea de rapoarte zilnice Cerinte: - minim studii medii finalizate (Diploma de BAC obligatoriu) - experienta pe un post similar - cunostinte contabilitate primara - cunostinte MS Office - cunostinte limba engleza - abilitati de comunicare si relationare - persoana calma, toleranta, cu abilitati de rezolvare a problemelor aparute - persoana sociabila si orientata catre oameni - un bun planificator al timpului si activitatilor - atenta la detalii, eficienta, responsabila Program: Luni - Vineri, 13:00 - 21:30 La aplicare, va rugam sa specificati: - intentia salariala - daca aveti experienta pe un post similar - daca aveti cunostinte de contabilitate primara - nivelul de cunostinte pentru limba engleza (incepator, mediu, avansat)

07.11|04:27

Istoria cererilor dvs

Data adăugată

Legate de întrebări

Alte resurse