căutare locurile vacante și reluarea la cerere "Caut vanzatorvanzatoare magazin sandwichuri" în oraș Bucuresti

0
Agent vanzari in magazin partener telekom

lajumate.ro Bucuresti

Descrierea jobului: -sa utilizeze casa de marcat si sa lucreze cu banii -sa promoveze si sa vanda produsele in conformitate cu politicile si standardele companiei -sa consilieze clientul si sa ii ofere solutia potrivita nevoilor sale -sa aiba atitudine pozitiva, deschisa si orientata spre client pentru a obtine obiectivele vanzarii -sa transmita clientilor incredere in calitatea produselor si serviciilor companiei -sa ofere servicii de calitate pentru a creste imaginea companiei si a fideliza clientul -sa respecte procedurile de organizare si tehnicile de vanzare ale companiei -sa urmareasca obiectivele lunare si sa lucreze in echipa -sa nu aiba lipsa de gestiune sau casierie -sa intocmeasca rapoartele zilnice cerute de superiori Limbi străine: Engleză

11.02|17:40

0
Consilier vanzari, magazin de bijuterii in Bucuresti sect.2

lajumate.ro 1600 Bucuresti

Esti pasionata de bijuterii si accesorii? Iti place sa interactionezi cu persoane noi si esti o fire deschisa? Angajam lucrator comercial cu experienta in comert, pentru magazin tip insula cu bijuterii din argint in Cora Pantelimon, Bucuresti sector 2. Cautam persoana sociabila, cu bune abilitati de comunicare, corecta, punctuala, nefumatoare, persoana serioasa si implicata in munca ei. Se lucreaza o zi (9.00 - 22.00) cu o zi libera si 2 weekenduri libere/luna. Oferim un loc de munca usor si placut in domeniul frumos al bijuteriilor, stabilitate, contract de munca, salariu motivant.

01.02|08:19

0
Vânzătoare pentru magazin alimentar, colentina

lajumate.ro 1500 Bucuresti

Angajez vânzătoare pentru magazin alimentar,non stop,zona colentina ,

07.02|03:27

0
Asistent vanzari magazin alimentar tip "gourmet"

se cauta asistent/a vinzari magazin produse alimentare de foarte buna calitate, produse in Italia

06.02|11:24

0
Caut de munca preferabil ar fi în mentenanță

lajumate.ro 2000 Bucuresti

Bună ziua mă numesc dragos am 38 de ani și caut de munca program de 8 ore de l-v și salar 2000 de lei în mana.Jobul preferabil ar fi în mentenanță clădiri,spitale,clinici medicale sau școli sau armata.

15.02|08:08

0
Caut sofer pentru transport de usi categoria B

lajumate.ro 2500 Bucuresti

Firma Porta Doors este in cautare de noi recruti. Asadar cautam soferi cu carnet categoria B pentru a folosi masinile nostre in scopul de a face livrarile de usi; a duce oamenii la munca.Cand nu avem livrari de efectuat, ii ajutam pe colegii dostri din depozit pentru indeplinirea activitatilor advimistrative.NECESITA MUNCA FIZICA. OFERIM: SALARIU MOTIVANT INSOTIT DE CRESTERI PERIODICE IN FUNCTIE DE APTITUDINILE TALE STABILITATE-FIRMA ACTIONAND PE PIATA DE MAI BINE DE 10 ANI CARTE DE MUNCA-FIECARE LEU ESTE TRECUT PE CARTEA DE MUNCA ASIGURARE DE VIATA TRANSPORT LA LOCUL DE MUNCA BONURI DE MASA SALARIUL(negociabil la interviu)DE PANA LA 2500 RON MAI MULTE DETALII LA 0725225658

09.02|16:43