căutare locurile vacante și reluarea la cerere "Ajutor administrator complex rezidential Bucureti" în oraș Bucuresti

0
Researcher Administrator

lajumate.ro Bucuresti

WHO? Straight from the heart of Switzerland, the headquarter decided to choose Romania to be a part of Connect44 Group. WHAT WE DO? With subsidiaries in the UK, Germany and France the company provides services and support for Telecom Operators and Equipment Manufacturers.The solutions reach from Mobile Network Engineering, Fixed Network Engineering, IT and Cloud to Consulting Services. WHO IS OUR IDEAL CANDIDATE? Connect44 is looking for a creative and dynamic person as a Researcher Administrator for our new services and operation center in Romania. If you have a bachelor’s degree in Engineering or Human Resources and the desire to expand your horizons every day then you must join our team. • You are a team player, but you are also able to solve challenges independently thanks to your analytical skills. • Your professional experience will help you to achieve all the objectives in projects which you are responsible for. • Your good English skills will enable you to communicate proficiently with our international colleagues. WHAT DO WE OFFER? This is your chance of being part of our community. At Connect44 you can expect a team oriented workplace with really friendly colleagues. You will have an access to rich telecom knowledge and also our encouragement to develop your skills. We like new ideas and value everyone’s contribution! We want YOU to evolve with US. So, are YOU our next Researcher?

29.10|09:20

0
Ajutor de vanzator

lajumate.ro 1600 Bucuresti

Angajam baiat sau fata pentru magazin alimentar, ajutor de vanzator, zona aparatorii patriei

15.10|23:32

0
Ajutor bucatar

Cautam Ajutor de Bucatar responsabil, cu experienta, pentru o locatie tip Fast-Food. Salariul este intre 1600-2000 lei, in functie de experienta. Program: 5 zile (cu 2 libere: sambata si duminica). Se ofera 2 mese pe zi, concediu de Sarbatori. Contact: 0731.447.550

23.10|15:49

0
Cautam ajutor bucatar

lajumate.ro 2000 Bucuresti

Cautam o persoana activa si muncitoare, cu experienta in bucatarie, care sa asigure sprijin in activitatile ce se desfasoara intr-o unitate de tip cantina-autoservire. Acest loc de munca, NU necesita studii de specialitate. Tratam fiecare detaliu cu mare seriozitate, de aceea spiritul de observatie, proactivitatea, loialitatea si atitudinea pozitiva sunt calitati ce nu ar trebui sa va lipseasca si pe care le apreciem in mod special. Asiguram hrana, apa si cafea pe timpul programului. Job full time, program L-V, zona sector, str. Drumul intre Tarlale - Oxigenului. Alte detalii intr-o viitoare intalnire. Asteptam sa ne cunoastem!

19.11|01:25

0
Angajez ajutor in bucatarie

lajumate.ro 1 Bucuresti

pizzerie angajeaza ajutor bucatar

25.11|17:55

0
Bona/ guvernanta/ ajutor la efectuarea temelor

. Caut o colaborare part-time (4-6 ore/zi) . Ofer servicii de insotire la si de la scoala pentru scolari si prescolari, sprijin la efectuarea temelor pentru clasele I - V, inclusiv lectii de engleza, ajutor real in educatia micutilor, chiar si in petrecerea timpului liber prin relaxare si activitati sportive. Licentiata in economie, 42 de ani, fire dinamica, sufletista si calma totodata, indragesc sa lucrez cu copii si sa le urmaresc progresele, avand experienta de peste 6 ani in aceasta activitate. Consider ca toti copii au aceleasi sanse la rezultate frumoase. Nu exista copii rai, ci doar mediu impropriu dezvoltarii lor. Chiar si copii considerati dificili, pot inflori si (re)deveni copi "cuminti". Au nevoie doar de iubire, atentie, rabdare si consecventa. Asadar anuntul meu se adreseaza si parintilor cu copii diagnosticati cu ADHD, TSA. Retributie (15 - 30 lei/ora) negociabila in functie de activitatile desfasurate cu copii, de atributiile job-ului/ cerintele parintilor.

30.10|16:05

0
Femeie ajutor bucatareasa in Cora Lujerului Militari

Angajam femeie ajutor bucatareasa,chiar fara experienta(curatat legume,salateetc)la autoservire in Cora Lujerului Militari.Salariu 1800 ron in mana si mancare,program o zi(9-22)cu una libera. Tel:0723705385

01.11|12:57

0
Angajez instalator si ajutor instalator

Angajez instalator si ajutor instalator cu cunostinte de instalatii sanitare si termice program 8 ore de luni pana vineri salariu 2500 lei permis de conducere constituie un avantaj.mai multe detalii la tel 0723336337

01.11|09:31