căutare Posturi vacante și CV în oraș Targu Jiu

0
Angajez croitorese

lajumate.ro Targu Jiu

Angajez croitorese, cu sau fara experienta, pentru activitate ce se deschide in Targu Jiu, Strada Grivita.

19.07|10:07

0
Personal necalificat prelucrarea lemnului

SC EREDIN COMPANY SRL, situata in Targu Jiu, cu punctul de lucru Aleea Macului nr.3, cautam: Persoana serioasa ce poseda abilitati de munca in domeniul prelucrarii lemnului masiv, cu spirit de echipa, cu dorinta sa evolueze Muncitor calificat/ necalificat , responsabil cu manevrarea produselor din lemn, in vederea obtinerii de usi, ferestre, lambriuri sau mobila. Desfasurarea activitatii: atelier de tamplarie Produsele realizate in mod curent sunt produse din lemn masiv, destinate amenajărilor de locuinţe. De-a lungul timpului ne-am diversificat activitatea si am fabricat o gama larga de produse din lemn. Dintre cele mai importante produse pe care le oferim la ora actuala amintim următoarele: – Uşi din lemn masiv pline sau cu geam termopan – Ferestre din lemn masiv cu geam termopan – Uşi din lemn masiv simple şi/sau cu decoraţiuni – Scări interioare si balustrade – Obloane, Iconostase, Mobilier Biserica – Ansambluri decorative, elemente pentru mobilier. – Mobilier (casnic si pentru localuri, restaurante); – Mobilier urban (bănci, locuri de joaca pt. copii, etc.); – Alte repere, produse (astereala, lambriuri, plinte, etc.). Permis de conducere: Categoria B Limbi străine: Engleză

22.06|13:30

0
Angajez sofer

lajumate.ro 4500 Targu Jiu

Sofer cat C+E pentru tara,ofer si cer seriozitate

12.07|08:48

0
Angajez Dispecer Transport

lajumate.ro 500 Targu Jiu

Responsabilitati: -Coordoneaza un anumit numar de camionete din flota -Mentine relatiile cu case de expeditii, firme de transport si beneficiari ai transporturilor de marfuri -Receptioneaza comenzile de transport, verifica si stabileste traseele optime de deplasare -Transmite soferilor detalii despre transport si tine permanent legatura cu acestia prin sistemele de comunicare -Monitorizeaza evolutia curselor, activitatea soferilor si pozitionarea camioanelor; -Tine evidenta comenzilor de transport, opereaza comenzile in sistemul inform Cerinte: -Studii superioare sau medii; -Cunostinte medii de limba germană/engleza. -Persoana organizata, cu o buna capacitate de coordonare si planificare; -Foarte bune abilitati de comunicare si relationare; -Experienta intr-un post similar in domeniul transportului international de marfuri constituie avantaj. Salariu: Negociabil. Limbi străine: Germană, Engleză

19.07|15:56

0
Angajez vanzatoare

lajumate.ro 1700 Targu Jiu

Angajez fata pentru postul de vanzatoare, locația se afla la mall. Programul de lucru este de 2 zile lucrătoare cu 2 zile liber. Salariul 1700 lei in mana. 0769646975

12.06|16:04

Istoria cererilor dvs

Data adăugată

Legate de întrebări

Alte resurse